Par mums

“Agroshop OÜ” (agrāk “Elves OÜ”) ir starptautisks interneta veikalu tīkls, kas galvenokārt piedāvā lauksaimniekiem paredzētas preces. Uz doto brīdi uzņēmums “Agroshop” ir veiksmīgi darbojies 28 gadus, nodarbojoties ar ražošanu, dažādu preču importu, kā arī vairum- un mazumtirdzniecību. Mūsu preces ir atrodamas dažādos lauksaimniecības preču veikalos visā Igaunijā, kā arī kaimiņzemēs Somijā, Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā.

Mūsu komanda

Šobrīd mūsu komandu veido septiņi ar uzņēmuma darbu ikdienā saistīti cilvēki. Līdzās tam mēs ikdienā sadarbojamies ar daudziem apakšuzņēmējiem un sadarbības partneriem.

Mūsu rekvizīti

Agroshop OÜ
Tule 48, Saues pilsēta,

Harju apriņķis 76505, Igaunija

Reģ. Nr. 10174267
PVN maksātāja Nr. EE100074169

Mūsu darba laiks:
P-Pk 8.30 - 17.00
S un Sv slēgts

tālrunis:  +372 56 810 559
e-pasts: info@agroshop.lv

Facebook: https://www.facebook.com/agroshop.lv

Mūsu veikals

Mūsu veikals Sauē, Tule 48

check Prece pievienota salīdzināšanai.